Dołącz do nas!

Rozpoczęliśmy o godzinie 17. Pierwszą część poprowadzili Piotr Siciak – Intelligent Automation Executive Director oraz Wiktor Jackowiak – IA Senior Specialist. Uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o Onwelo oraz poznać zespół specjalistów RPA – profesjonalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wspierają w procesie rozwoju kompetencji. Prowadzący zapoznali uczestników z tematem inteligentnej automatyzacji oraz z szerokimi możliwościami jej wykorzystania. Zaprezentowano wizję rozwoju sposobu ludzkiej pracy oraz współpracy z maszynami.

Warsztaty budowania botów z Onwelo

Część warsztatowa, w całości poświęcona budowaniu botów, została poprowadzona przez Jana Domańskiego – IA Assistant Managera wspieranego przez Joannę Hoffmann – IA Senior Specialist. Nasi trenerzy krok po kroku pokazali, w jaki sposób zbudować bota z użyciem jednej z najczęściej wykorzystywanych technologii automatyzacyjnych. Dużym atutem były wspólne ćwiczenia i wsparcie dane uczestnikom w wykonaniu przygotowanych zadań.

Piotr Siciak – Intelligent Automation Executive Director

“Dużą wartością dla osób biorących udział w warsztatach była możliwość pracy z użyciem jednej z wiodących technologii Robotic Process Automation. Z pomocą naszych specjalistów uczestnicy zbudowali swojego pierwszego bota. Dzięki temu, wszyscy, którzy wzięli udział w naszych warsztatach, mają podstawę do poszerzania swoich kompetencji w zakresie RPA – powiedział Piotr Siciak – Intelligent Automation Executive Director w Onwelo.”

Ostatnią porcją informacji było zaprezentowanie Akademii RPA – jej idei, zaplanowanych działań oraz możliwości, jakie daje absolwentom chcącym rozwijać swoją karierę w kierunku Robotic Process Automation. Wydarzenie zakończyło się w miłej atmosferze przy wspólnej pizzy. Był czas na rozmowy i integrację.

Warsztaty budowania botów z Onwelo

Zainteresowanie warsztatami było naprawdę spore, o czym najlepiej świadczy duża liczba zgłoszeń, które otrzymaliśmy. Sam temat okazał się atrakcyjny dla uczestników i wzbudził ich ciekawość – pytaniom i dyskusjom nie było końca. :) Wydarzenie zebrało bardzo pozytywne opinie.

Już teraz myślimy o kolejnych działaniach w ramach Akademii RPA skierowanych do osób zainteresowanych rozwojem kompetencji w tym obszarze. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych – strony internetowej oraz mediów społecznościowych. O wszystkich planowanych inicjatywach będziemy Was informować na bieżąco.

Dziękujemy uczestnikom i do zobaczenia na kolejnych eventach!

Warsztaty budowania botów z Onwelo

Warsztaty budowania botów z Onwelo