Dołącz do nas!

Sektory

Finanse

Sektor usług finansowych to dynamicznie zmieniający się rynek, za którym podąża rozwój nowych technologii. Onwelo oferuje rozwiązania w obszarze informatyzacji usług finansowych, które spełniają te wymagania, a jednocześnie są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Sektory

Ubezpieczenia

Zachodząca cyfryzacja branży ubezpieczeniowej wiąże się z perspektywą rozwoju, ale i koniecznością sprostania licznym wyzwaniom. Wszystkie obszary sektora – tj. atrakcyjna oferta produktowa, płynność procesów operacyjnych oraz wysoka jakość kontaktu z klientem są związane z jakością wprowadzanych rozwiązań technologicznych. Poznaj nasze produkty i usługi w tym zakresie.

Sektory

Bankowość

Współczesna bankowość wiąże się z odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą mieć szybki i łatwy dostęp do operacji bankowych z jednoczesnym zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Mając doświadczenie w budowaniu najnowocześniejszych rozwiązań w tym sektorze, w pełni odpowiadamy na to wyzwanie.

Sektory

FMCG

W branży FMCG ważna jest szybka reakcja na zmieniające się potrzeby oraz dostosowanie się do rygorystycznych wymogów związanych z procesem produkcji. Nowoczesny produkty i usługi Onwelo są wsparciem w mierzeniu się przedsiębiorców z ciągle zmieniającymi się wyzwaniami.

Sektory

Automotive

Nowe technologie są przyszłością branży motoryzacyjnej. Zaawansowane systemy IT od Onwelo dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli firm z tego sektora wspierają ich w ciągłym podnoszeniu jakości procesu produkcji.

Sektory

Telekomunikacja

Telekomunikacja jest jedną z branż, która najszybciej podąża za postępem technologicznym, co wpływa na nieustanny jej rozwój i wysoki stopień zaawansowania standardów komunikacji bezprzewodowej.

Sektory

Przemysł i usługi

Dla przedsiębiorstw produkcyjnych oferujemy nowoczesne narzędzia IT służące optymalizacji procesu na każdym jego etapie – od planowania, przez potwierdzenie, aż do samego procesu produkcji.