Dołącz do nas!

Zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami wytworzymy aplikację w pełni korzystającą z dobrodziejstw najnowszych rozwiązań chmurowych. Rozwiązania typu AI, ML, SL, Big Data, IoT, chatboty itp. są idealnym wzbogaceniem aplikacji bądź produktu, który oferujesz. Wszystko po to, abyś był bardziej zauważalny na rynku i wyprzedzał swoją konkurencję. Zajmiemy się także utrzymaniem gotowych aplikacji.

Do kogo kierujemy usługę

Odbiorcami tej usługi są wszyscy, którzy doświadczyli poniższych lub podobnych sytuacji.

  • Masz produkt, który dobrze funkcjonuje, ale jest napisany w niszowej technologii i warto byłoby go przepisać, ponieważ utrzymanie jest zbyt kosztowne?
  • Chciałbyś zmodernizować aplikację o nowoczesne funkcjonalności, ale implementacja ich jest niemożliwa lub zbyt czasochłonna w aktualnie wykorzystywanym stacku technologicznym?
  • Aplikacja jest zbyt mało wydajna i przez to klienci przestają z niej korzystać na rzecz produktu konkurencji?
  • Chcesz stworzyć innowacyjny produkt w krótkim czasie i nie przejmować się skalowalnością, jego dostępnością oraz wydajnością?

To jest tylko kilka przykładów, z którymi często borykają się nasi klienci. Zdarza się również tak, że części starszych aplikacji nie sposób jest przenieść do chmury ze względu na przestarzałe technologie lub ze względu na zbyt wysokie koszty dostosowania do nowych standardów (przewyższające stworzenie ich od zera).

W takim wypadku polecamy skorzystanie z usługi wytworzenia aplikacji cloud-native. Natywne technologie chmurowe pozwalają na budowę aplikacji, które charakteryzują się wysoką skalowalnością i wydajnością oraz łatwością implementacji zaawansowanych funkcjonalności. Z pomocą konteneryzacji oraz mikrousług tworzone są luźno powiązane systemy, które są łatwe w zarządzaniu i monitorowaniu. Dużym plusem jest częste wprowadzanie zmian i udostępnianie ich klientom przy minimalnym wysiłku.

Zakres naszego wsparcia

Zapewnimy kompletną obsługę end-to-end procesu modernizacji, przepisania, wytworzenia oraz utrzymania aplikacji typu cloud-native. Doradzimy Ci, jak powinna wyglądać taka zmiana. Zaproponujemy Ci nasze know-how odnośnie możliwości, jakie dostarczają natywne aplikacji chmurowe. Na podstawie Twoich wymagań wybierzemy dostawcę chmury, który w najlepszym stopniu spełni oczekiwania. Przygotujemy szacunkowy koszt całej operacji oraz orientacyjny harmonogram realizacji prac. Na podstawie przygotowanych materiałów i otrzymaniu akceptacji przystąpimy do realizacji prac. 

Twoje korzyści

Łatwość zarządzania zmianami oraz rozbudowy o kolejne funkcjonalności

Możliwość wykorzystania bardzo zaawansowanych funkcjonalności w krótkim czasie

Szybkość wprowadzanych zmian

Znaczący postęp technologiczny

Skrócenie time-to-market usług / produktów dostarczanych Twoim klientom

Zwiększenie konkurencyjności na rynku

Zwiększenie wydajności Twoich zespołów technicznych

Niski koszt utrzymania

Zapewnienie wydajności, skalowalności oraz dostępności Twoich usług na bardzo wysokim poziomie