Dołącz do nas!

Zapewnimy wsparcie w zakresie migracji do chmury dla rynków regulowanych takich jak: finanse, bankowość, ochrona zdrowia, ubezpieczenia oraz telekomunikacja. Wskażemy kierunek oraz przygotujemy plan migracji zgodny z wymogami regulacyjnymi, a także zadbamy o bezpieczne przechowywanie danych w chmurze.

Do kogo kierujemy usługę

Przejście do chmury to nie tylko kwestia technologiczna, to często także duże wyzwanie pod względem wymogów formalnych. Szczególnie jeśli działasz na rynkach objętych normami, regulacjami oraz dyrektywami formalnymi.

Jeżeli zaliczasz się do tej grupy i chciałbyś skierować swoje kroki w kierunku chmury, ale nie wiesz, czy chmura pozwoli spełnić stawiane przed Tobą wymagania, to z przyjemnością doradzimy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

Zakres naszego wsparcia

Zweryfikujemy, czy wytyczne formalne, które Cię obowiązują, są możliwe do zrealizowania w ramach chmury, a następnie wskażemy Ci, jak powinna wyglądać migracja, aby je uwzględnić w projekcie. Opracujemy plan migracji, szacunkowe koszty realizacji projektu oraz harmonogram prac. Na koniec pomożemy Ci wprowadzić zmiany w życie.

Twoje korzyści

Partner przykładający dużą wagę do obowiązujących Cię wymogów regulacyjnych (szczególnie RODO)

Doradztwo i przygotowanie pod audyt organizacji nadzorczych (ISO 27001, TISAX)

Doradztwo w zakresie przechowywania oraz przetwarzania danych w chmurze w sposób bezpieczny oraz spełniający postawione wymogi formalne

Wsparcie w zakresie modyfikacji procedur wewnętrznych pod kątem bezpieczeństwa