Dołącz do nas!

Określimy poziom gotowości Twojej organizacji do przejścia na chmurę, a co najważniejsze – doradzimy i zdefiniujemy, jakie kroki i działania musisz podjąć, aby jak najbardziej efektywnie dokonać cyfrowej transformacji. Następnie pomożemy Ci wprowadzić je w życie.

Do kogo kierujemy usługę

Rozumiesz i jesteś świadomy, że cyfrowa transformacja w postaci przejścia na chmurę jest dużą wartością dodaną dla organizacji i wiesz, jakie korzyści z tego płyną? Jesteś przekonany, że posiadanie bezpiecznej i wydajnej infrastruktury jest jednym z kluczy zapewniającym Ci spokój oraz konkurencyjność na rynku? Chciałbyś podejść do realizacji tego tematu najlepiej, jak tylko się da? To wspaniale, ponieważ ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Stworzyliśmy tę usługę, aby pomóc Ci z łatwością przygotować organizację na tę zmianę. Wiąże się ona z przedefiniowaniem kilku aspektów i wytworzeniem innego spojrzenia oraz nawyków, aby wykorzystanie chmury było jak najbardziej wydajne oraz przekładało się na jeszcze lepszą realizację celów biznesowych, a Tobie dało narzędzia do weryfikacji efektów prac.

 

 

Zakres naszego wsparcia

Wskażemy Ci, jak powinieneś przygotować organizację na tę zmianę poprzez zdefiniowanie i wprowadzenie odpowiednich standardów, wytycznych oraz modelu pracy. Celem jest zachowanie Business Continuity w oparciu o infrastrukturę chmury. Zapewnimy wsparcie w przejściu na organizację zwinną (agile). Pomożemy Ci w stworzeniu planu zmiany, który możesz wprowadzić we własnym zakresie lub skorzystać z naszego doświadczenia.

 

 

Zawartość planu

Zalecana reorganizacja zespołu

Zdefiniowanie ról i kompetencji pracowników

Wskazanie ścieżek szkoleniowych dla pracowników na każdym ze szczebli

Wskaźniki KPI oraz modele ich rozliczania

Zdefiniowanie procesów głównie dla działu administratorów oraz DevOps

Główne zadania i odpowiedzialność osób na danym stanowisku

Narzędzia potrzebne w realizacji zmian oraz te, które będą wykorzystywane po wprowadzeniu zmiany

Business Continuity Plan

Twoje korzyści

Gładkie i dobrze zaplanowane przygotowanie się na cyfrową transformację

Poprowadzenie „za rękę” w nowym dla Twojej organizacji obszarze

Świadomość ewentualnych braków, które zostaną uzupełnione

Zwiększenie kompetencji zespołów

Optymalizacja zasobów oraz procesów = oszczędności

Zwiększenie zadowolenia pracowników poprzez wejście w nowe technologie