Onwelo

Dołącz do nas!

Rozwój branży farmaceutycznej dyktowany jest postępującym udziałem nowych technologii w procesach badań, rozwoju, produkcji i dystrybucji leków. 

Dedykowane systemy informatyczne, które tworzymy, usprawniają dostęp do informacji, umożliwiają kompleksową analizę danych i znacznie podnoszą efektywność przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego. W tworzeniu naszych rozwiązań kładziemy nacisk na spełnienie szczegółowych standardów branżowych zawartych w uregulowaniach dotyczących systemów skomputeryzowanych.

Spersonalizowane rozwiązania

Współpracę rozpoczynamy od zrozumienia wytyczonych celów Twojej firmy. Proponowane rozwiązanie IT dopasowujemy do unikalnych procesów biznesowych. Po zakończonym procesie wdrożenia i walidacji, pozostajemy do Twojej dyspozycji w zakresie zindywidualizowanych szkoleń i wsparcia.

Zgodność z wymaganiami

Szczególny nacisk kładziemy na przestrzeganie branżowych standardów zawartych w uregulowaniach dotyczących systemów skomputeryzowanych, takich jak: GAMP5, cGxP, ICH, EMA, FDA, ISO 9001, HL7.

Doświadczenie branżowe

Posiadamy bogate doświadczenie w różnych obszarach przemysłu farmaceutycznego, pomagając osiągnąć cele związane z zarządzaniem danymi i przekuć wyzwania we wzrost przedsiębiorstwa.

Rozwiązania dla branży farmaceutycznej

Badania i rozwój

Onwelo OnDevelopment to pierwsze rozwiązanie składające się z modułów wspomagających każdy z etapów rozwoju produktu leczniczego w oparciu o podejście Quality by Design (QbD)

Zapewnienie i kontrola jakości

Platforma Onwelo OnQuality jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie w obszarach kontroli i zapewnienia jakości

Rejestracja produktów leczniczych & pharmacovigilance

Platforma Onwelo OnRegulatory jest rozwiązaniem Regulatory Information Management (RIM) wspierającym zarządzanie operacjami w obszarze rejestracji produktów leczniczych i nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii

Produkcja i zarządzanie łańcuchem dostaw

Platforma Onwelo OnOperations umożliwia zarządzanie operacjami w obszarze serializacji oraz Track&Trace

Sprzedaż i marketing

Platforma Onwelo OnCommerce usprawnia procesy sprzedaży i marketingu i wpływa na wzrost ich efektywności