Onwelo

Dołącz do nas!

Rozkręcamy kieleckie środowisko IT

Po sukcesie pierwszego spotkania grupy twórców i pasjonatów kodowania aplikacji webowych – Devs Crew – przyszedł czas na kolejny meetup, który odbył się 14 marca w klubie Bohomass Lab. Wydarzenie również i tym razem spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. 

Onwelo laureatem nagrody „Przyjaciel Polskiej Gospodarki”

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku wyróżnił Onwelo nagrodą „Przyjaciel Polskiej Gospodarki”. Wśród laureatów tej nagrody znalazł się także Goldman Sachs, jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie rozwijający działalność na polskim rynku.

Doniesienia GIODO o niskim poziomie przygotowania firm do RODO

Od 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Z raportu zrealizowanego przez Kantar Public dla GIODO wynika, że polscy przedsiębiorcy nie są wystarczająco dobrze przygotowani do nadchodzących zmian.

Hello Astra zaprezentowana w USA

W minionym tygodniu zakończyło się trwające trzy dni wydarzenie poświęcone tematyce roli nowych technologii w procesie skutecznego pozyskiwania pracowników – Recruiting Trends and Talent Tech na Florydzie. Nasz zespół zaprezentował tam nowy produkt wspierający działania rekrutacyjne – Hello Astra.

Pierwszy meetup Devs Crew za nami

Za nami inauguracyjny meetup kieleckiej grupy pasjonatów kodowania aplikacji webowych – Devs Crew. Pierwsze spotkanie zorganizowaliśmy w klubie Bohomass Lab. Naszych prelegentów – Marcina Witeckiego i Bartka Sądla wysłuchało ponad 70 osób!

Odebraliśmy Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju

22-23 października wzięliśmy udział w II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbyło się w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Podczas gali wieczornej pierwszego dnia wydarzenia odebraliśmy Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju.