Onwelo

Dołącz do nas!

Doniesienia GIODO o niskim poziomie przygotowania firm do RODO

Od 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Z raportu zrealizowanego przez Kantar Public dla GIODO wynika, że polscy przedsiębiorcy nie są wystarczająco dobrze przygotowani do nadchodzących zmian.

Hello Astra zaprezentowana w USA

W minionym tygodniu zakończyło się trwające trzy dni wydarzenie poświęcone tematyce roli nowych technologii w procesie skutecznego pozyskiwania pracowników – Recruiting Trends and Talent Tech na Florydzie. Nasz zespół zaprezentował tam nowy produkt wspierający działania rekrutacyjne – Hello Astra.

Pierwszy meetup Devs Crew za nami

Za nami inauguracyjny meetup kieleckiej grupy pasjonatów kodowania aplikacji webowych – Devs Crew. Pierwsze spotkanie zorganizowaliśmy w klubie Bohomass Lab. Naszych prelegentów – Marcina Witeckiego i Bartka Sądla wysłuchało ponad 70 osób!

Odebraliśmy Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju

22-23 października wzięliśmy udział w II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbyło się w G2A Arena w Jasione k. Rzeszowa. Podczas gali wieczornej pierwszego dnia wydarzenia odebraliśmy Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju.

Onwelo na II Forum Inteligentnego Rozwoju

23-24 października w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa odbędzie się II Forum Inteligentnego Rozwoju. Będzie to spotkanie liderów rozwoju, którzy nadają kierunek polskiej gospodarce. Onwelo jest partnerem merytorycznym wydarzenia! 

Przed nami aktywna jesień

Szykujemy się do udziału w licznych wydarzeniach promujących Onwelo na rynku pracy.