Dołącz do nas!

Dzięki uzyskanemu statusowi nasi klienci mogą liczyć na wsparcie wysoko wykwalifikowanego zespołu Intelligent Automation realizującego projekty spójnie z wizją UiPath i zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi w dziedzinie robotyzacji procesów biznesowych (RPA).

W Onwelo jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie rozwiązań w oparciu o tę technologię, za dystrybucję licencji oraz świadczenie usług konsultacyjnych i doradczych. Nowoczesne oprogramowanie w połączeniu z dużą wiedzą techniczną oraz biznesową naszych konsultantów pozwala na dostarczanie w pełni dopasowanych rozwiązań z obszaru Intelligent Automation.

Rozwinięty w Onwelo poziom zaawansowania technologicznego i wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów umożliwiły nam rozwinięcie najlepszych praktyk analitycznych i deweloperskich. Dzięki temu wdrażamy w przedsiębiorstwach niskokosztowe, odporne na awarie oraz łatwe w utrzymaniu i rozwoju boty wspierające ludzi w ich codziennej pracy, zdolne do realizacji całych, nawet złożonych procesów. Wpływa to na większą skalowalność w procesie produkcji oraz znaczący wzrost wydajności.

“Dołączenie do sieci UiPath Service Network Partner potwierdza najwyższą jakość usług świadczonych przez Onwelo i pozwoli nam na bardzo skuteczne wsparcie klientów w automatyzacji powtarzalnych zadań oraz podniesienie efektywności pracy całej organizacji – mówi Piotr Siciak, Intelligent Automation Executive Director w Onwelo.”
UiPath – renomowana marka na rynku automatyzacji procesów biznesowych, która dostarcza wysokiej klasy produkty z tego obszaru. Aktualnie jest ona wyceniana na 10,2 mld USD i posiada w portfelu klientów ponad 7000 organizacji. Jest także jedną z 2-3 najszybciej rozwijających się firm technologicznych na świecie.

UiPath Certified Professional Services