Dołącz do nas!

Współpraca z Azjatyckim Uniwersytetem dla Kobiet

Nawiązaliśmy współpracę z Azjatyckim Uniwersytetem dla Kobiet z Bangladeszu. Dwie studentki tej uczelni odbywają dwumiesięczne praktyki w naszej firmie.

Wdrożenie aplikacji dla zespołów handlowych

Za nami udane wdrożenie aplikacji handlowej powstałej w oparciu o technologię Microsoft Power Platform. Rozwiązanie zostało przygotowane przy wykorzystaniu Microsoft Power Apps.

Akademia Cloud Data Engineer – trzecia edycja

To już trzeci raz, kiedy ruszamy z programem sześciomiesięcznego okresu poszerzania wiedzy i szkolenia umiejętności w zakresie danych w obszarze cloud. Zapraszamy do Akademii Cloud Data Emgineer!

Onwelo i Brainhint – połączenie sił w zakresie dostarczania usług IT

Nawiązujemy współpracę z firmą Brainhint – dostawcą rozwiązań IT skupiającym się na obszarze sztucznej inteligencji.

Skandynawska firma Fyrklövern w gronie klientów Onwelo

Do użytkowników naszej aplikacji OnTax, służącej do kompleksowej obsługi procesów związanych z Jednolitym Plikiem Kontrolnym, dołączyła szwedzka spółka Fyrklövern – jeden z największych producentów w branży luksusowej porcelany, szkła, sztućców oraz artykułów dekoracji wnętrz.

Startujemy z Akademią Inteligentnej Automatyzacji

To już czwarty raz, kiedy ogłaszamy nabór do naszego programu praktyk w obszarze inteligentnej automatyzacji. Program znany do tej pory pod nazwą Akademia RPA niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. W tej edycji wprowadzamy pewne zmiany – rozszerzamy możliwości edukacyjne. A sama nazwa ewoluuje w związku z rozwojem technologii oraz wzbogaceniem oferty usług o rozwiązania komplementarne.