Dołącz do nas!

Programiści Onwelo wyróżnieni na Hackathon Idea Kielce

Podczas pierwszego kieleckiego hackathonu o tematyce smart city, który odbył się w miniony weekend, programiści Onwelo zdobyli dwa wyróżnienia!

Onwelo Złotym Partnerem firmy Microsoft

Uzyskaliśmy status Gold w obszarze Application Development

 

Jak działa RODO w praktyce?

25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie RODO. Jakie są pierwsze doświadczenia? Czy stan przygotowania organizacji okazał się wystarczający? Jak utrzymać wdrożony system ochrony danych? Jakie są wyzwania i zagrożenia związane z nowymi wymogami?  

Otworzyliśmy biuro w Lublinie

16 maja przy ulicy Nałęczowskiej 14 w Lublinie został oficjalnie otwarty nowy oddział Onwelo. W wydarzeniu wziął udział prezydent miasta, Krzysztof Żuk, a spotkanie – połączone z panelem dyskusyjnym – odbyło się pod hasłem strategii rozwoju regionu i firmy. 

Rozkręcamy kieleckie środowisko IT

Po sukcesie pierwszego spotkania grupy twórców i pasjonatów kodowania aplikacji webowych – Devs Crew – przyszedł czas na kolejny meetup, który odbył się 14 marca w klubie Bohomass Lab. Wydarzenie również i tym razem spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. 

Onwelo laureatem nagrody „Przyjaciel Polskiej Gospodarki”

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku wyróżnił Onwelo nagrodą „Przyjaciel Polskiej Gospodarki”. Wśród laureatów tej nagrody znalazł się także Goldman Sachs, jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie rozwijający działalność na polskim rynku.