Dołącz do nas!

Pierwszy hackathon zespołu Onwelo z Katowic

Za nami pierwszy wewnętrzny hackathon zorganizowany w biurze Onwelo w Katowicach. Było kreatywnie i produktywnie. A przy tym – integracyjnie! 

Hello Astra zaprezentowana na Rethink! HR Tech Europe w Berlinie

W piątek zakończyła się konferencja Rethink! HR Tech Europe, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Meliá w Berlinie, w dniach 21-23 listopada.

Zdobyliśmy kolejny poziom kompetencji Microsoft

Uzyskaliśmy kwalifikacje w obszarze Silver Small and Midmarket Cloud Solutions Competency

Onwelo sponsorem Biegu o Uśmiech Dziecka

Miło nam poinformować, że Onwelo jest sponsorem biegu charytatywnego organizowanego przez Children's Smile Foundation wspólnie z Polska Running Team. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

Onwelo stworzyło portal rowerowy dla Fundacji Allegro

Portal Rowerowa Polska został zrealizowany przez Onwelo na zlecenie Fundacji Allegro All For Planet – organizatora największej rowerowej rywalizacji w Polsce, czyli kampanii Kręć Kilometry po technologię. "Zbudowaliśmy narzędzie, które udostępnia rowerową mapę Polski oraz pokazuje statystyki aktywności rowerowej" - mówi Maciej Rzeźnik, Regional Managing Director w Onwelo.

Zainaugurowaliśmy projekt Learn & Eat

W czwartek, 12 lipca rozpoczęliśmy oficjalnie nasz nowy projekt szkoleniowy Learn & Eat. W krakowskim biurze odbyło się całodniowe spotkanie, podczas którego nasi pracownicy wzięli udział w prezentacjach oraz w warsztatach. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Inicjatywa okazała się bardzo trafiona!