Dołącz do nas!

Ruszamy z Akademią Cloud Data Engineer

Po raz kolejny organizujemy program stażowy dla absolwentów kierunków technicznych. Tym razem dajemy szansę na rozwój w pracy z danymi w obszarze cloud.

Onwelo i Aion Bank – współpraca i rozwój technologiczny

Podpisaliśmy umowę o współpracy z Aion Bankiem – w pełni cyfrowym bankiem europejskim z siedzibą w Brukseli, który jest nową propozycją na rynku finansowym. Współpraca jest pokłosiem wcześniejszego projektu realizowanego przez nas dla Vodeno – partnera technologicznego Aion Banku.

 

Bank w chmurze – sukces projektu nowoczesnej platformy bankowości mobilnej

Dla firmy Vodeno oferującej swoim klientom kompleksowe usługi technologiczno-finansowe z sukcesem zrealizowaliśmy projekt budowy innowacyjnej platformy bankowej osadzonej w chmurze.

Partnerstwo Onwelo i Chmury Krajowej

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy partnerstwo z Chmurą Krajową, wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmury obliczeniowej.

Cloud Competence Center – rusza druga edycja!

3. 2. 1. Start! Zaczynamy kolejną edycję programu rozwoju zawodowego Onwelo w obszarze technologii chmurowych.

Certyfikacje Professional Cloud Architect dla Onwelo

Pięciu uczestników naszego autorskiego programu Cloud Competence Center z sukcesem przeszło egzamin certyfikacyjny Google w obszarze rozwiązań chmurowych – Professional Cloud Architect Certification i może pochwalić się tytułem Architekta Google Cloud. Jest to najlepsze potwierdzenie wiedzy eksperckiej naszego zespołu oraz wysokiej jakości oferowanych usług i rozwiązań.