Dołącz do nas!

Onwelo sponsorem Biegu o Uśmiech Dziecka

Miło nam poinformować, że Onwelo jest sponsorem biegu charytatywnego organizowanego przez Children's Smile Foundation wspólnie z Polska Running Team. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom.

Onwelo stworzyło portal rowerowy dla Fundacji Allegro

Portal Rowerowa Polska został zrealizowany przez Onwelo na zlecenie Fundacji Allegro All For Planet – organizatora największej rowerowej rywalizacji w Polsce, czyli kampanii Kręć Kilometry po technologię. "Zbudowaliśmy narzędzie, które udostępnia rowerową mapę Polski oraz pokazuje statystyki aktywności rowerowej" - mówi Maciej Rzeźnik, Regional Managing Director w Onwelo.

Zainaugurowaliśmy projekt Learn & Eat

W czwartek, 12 lipca rozpoczęliśmy oficjalnie nasz nowy projekt szkoleniowy Learn & Eat. W krakowskim biurze odbyło się całodniowe spotkanie, podczas którego nasi pracownicy wzięli udział w prezentacjach oraz w warsztatach. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Inicjatywa okazała się bardzo trafiona!

Programiści Onwelo wyróżnieni na Hackathon Idea Kielce

Podczas pierwszego kieleckiego hackathonu o tematyce smart city, który odbył się w miniony weekend, programiści Onwelo zdobyli dwa wyróżnienia!

Onwelo Złotym Partnerem firmy Microsoft

Uzyskaliśmy status Gold w obszarze Application Development

 

Jak działa RODO w praktyce?

25 maja zaczęło obowiązywać rozporządzenie RODO. Jakie są pierwsze doświadczenia? Czy stan przygotowania organizacji okazał się wystarczający? Jak utrzymać wdrożony system ochrony danych? Jakie są wyzwania i zagrożenia związane z nowymi wymogami?