Dołącz do nas!

Certyfikaty ISO 9001 i ISO 27001 dla Onwelo

Miło nam poinformować, że pomyślnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normami ISO 9001 i ISO 27001 oraz że otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa informacji.

Hello Astra zaprezentowana na HR Tech Summit w Nowym Jorku

Mieliśmy dużą przyjemność zaprezentować naszą platformę rekrutacyjną Hello Astra na konferencji HR Tech Summit w Nowym Jorku, która odbyła się w ubiegłym tygodniu w centrum TKP New York Conference Center.

Sukces Akademii RPA

Zespół Intelligent Automation powiększył się w październiku o pięć nowych osób, które wcześniej odbyły w Onwelo trzymiesięczne praktyki w ramach projektu edukacyjnego Akademia RPA.

Onwelo w europejskiej czołówce dostawców testów oprogramowania

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z wiodących dostawców testów oprogramowania w Europie. Znaleźliśmy się w zestawieniu „20 Leading Testing Providers” przygotowanym przez Test Magazine.

Premiera kompleksowej platformy rekrutacyjnej – Hello Astra

We wrześniu swoją premierę miała platforma Hello Astra – narzędzie IT, które pozwala na wygodną identyfikację i rekrutowanie największych talentów na rynku pracy.

Sukces projektu analitycznego dla pierwszego polskiego biura informacji gospodarczej

W lipcu zespół Onwelo z sukcesem zakończył projekt analizy systemowej procesów i aplikacji dla pierwszego biura informacji gospodarczej w Polsce.