Dołącz do nas!

Onwelo w czołówce dostawców testów oprogramowania

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni jako jeden z wiodących dostawców testów oprogramowania. Znaleźliśmy się w zestawieniu „20 Leading Testing Providers” przygotowanym przez Test Magazine.

Premiera kompleksowej platformy rekrutacyjnej – Hello Astra

We wrześniu swoją premierę miała platforma Hello Astra – narzędzie IT, które pozwala na wygodną identyfikację i rekrutowanie największych talentów na rynku pracy.

Sukces projektu analitycznego dla pierwszego polskiego biura informacji gospodarczej

W lipcu zespół Onwelo z sukcesem zakończył projekt analizy systemowej procesów i aplikacji dla pierwszego biura informacji gospodarczej w Polsce.

Nowa baza podatników VAT już za chwilę

Z początkiem września Ministerstwo Finansów planuje udostępnić nowy wykaz podatników VAT, czyli tzw. białą listę. Baza ma ułatwić weryfikację kontrahentów.

Onwelo w gronie członków ABSL

Miło nam poinformować, że zostaliśmy członkiem ABSL – ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej przedstawicieli firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Sukces pierwszej edycji warsztatów budowania botów z Onwelo

Wczoraj w biurze Onwelo w Warszawie odbyła się pierwsza edycja zorganizowanych przez nas warsztatów budowania botów w ramach Akademii RPA. Na wydarzenie zaprosiliśmy studentów ostatnich lat kierunków biznesowych, informatycznych i technicznych. W evencie wzięło udział 11 osób. To były cztery godziny wypełnione nauką i integracją!