Dołącz do nas!

Turn ONwelo

W Onwelo na co dzień zajmujemy się dość szerokim zakresem zastosowania technologii w życiu i biznesie. Najprościej mówiąc „We deliver your ideas”.

Nowe technologie w medycynie – prace z zakresu badawczo-rozwojowego

Wspólnie z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie opracowaliśmy projekt rozwiązań z zakresu technologii i medycyny wspierający diagnostykę w chorobach nowotworowych. Otrzymaliśmy dofinansowanie projektu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i pracujemy nad jego realizacją.

Cloud Competence Center – ścieżka Google Cloud i Microsoft Azure

Kolejny raz zapraszamy do udziału w programie rozwoju zawodowego Onwelo w obszarze technologii chmurowych – w Akademii Cloud Competence Center. Tym razem rozszerzyliśmy program o drugą ścieżkę szkoleniową związaną z Microsoft Azure.

Nowa siedziba Onwelo w Warszawie

Chwalimy się nową przestrzenią biurową w Warszawie. Można nas teraz znaleźć w nowoczesnym biurowcu Skyliner zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego.

Współpraca z Azjatyckim Uniwersytetem dla Kobiet

Nawiązaliśmy współpracę z Azjatyckim Uniwersytetem dla Kobiet z Bangladeszu. Dwie studentki tej uczelni odbywają dwumiesięczne praktyki w naszej firmie.

Wdrożenie aplikacji dla zespołów handlowych

Za nami udane wdrożenie aplikacji handlowej powstałej w oparciu o technologię Microsoft Power Platform. Rozwiązanie zostało przygotowane przy wykorzystaniu Microsoft Power Apps.