Dołącz do nas!
kompas wartości Onwelo

Co jest dla nas ważne?

Ważni są dla nas ludzie tworzący Onwelo. Ich zmotywowanie i zadowolenie. To dzięki tej wartości nasza firma tak dynamicznie się rozwija. W jaki sposób dbamy o pracowników? Dajemy im to, co pozwala na zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia – możliwość realizowania ciekawych projektów dla firm o ugruntowanej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku oraz dostęp do najnowszych technologii, dbając jednocześnie o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.
historia Onwelo

Nasza historia

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm IT na polskim rynku. Założona w lipcu 2015 roku spółka – w krótkim czasie zrealizowała ponad 300 projektów, rozszerzyła swój zespół do ponad 400 osób i otworzyła biura w 6 miastach Polski oraz oddział w USA. Za tym sukcesem stoją kompetentni i doświadczeni eksperci IT, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do biznesowego wzrostu międzynarodowych klientów oraz rozwoju światowej technologii.

Dlaczego Onwelo?

wsparcie mentorskie

Wsparcie mentorskie

Możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów
nowoczesne narzędzia pracy

Nowoczesne narzędzia pracy

Nowe komputery, zaawansowane systemy i inne narzędzia, dzięki którym praca jest bardziej przyjemna, a Ty będziesz mógł się rozwijać
projekty zagraniczne

Projekty zagraniczne

Pracuj z nami w Europie, Ameryce i na Bliskim Wschodzie
zgrany zespół

Zgrany zespół

Lubisz planszówki, kręgle albo spontaniczne wyjścia w większym gronie? Zadbamy o to!
korzyści z dołączenia do Onwelo
elastyczny model zatrudnienia

Elastyczny model zatrudnienia

Dostosujemy model zatrudnienia do Twoich potrzeb; możliwość pracy zdalnej
pakiet benefitów

Pakiety benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie – to u nas standard
nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro

Czeka na Ciebie praca w nowoczesnym, przyjaznym biurze w centrum miasta
przyjazny onboarding

Przyjazny onboarding

Zadbamy o to, żeby Twój start w firmie był spokojny i przyjemny
Maciek | Software Developer

Zgrany i kompetentny zespół

W Onwelo codziennie współpracuję z doświadczonymi developerami i administratorami. Wymieniamy się wiedzą, dzięki czemu bardzo szybko podnosimy poziom swoich kompetencji, które następnie wykorzystujemy w praktyce. Razem budujemy sensowne i sprawne rozwiązania IT, z których nasi klienci są zadowoleni. Tylko współpraca w zgranym i kompetentnym zespole pozwala na uzyskanie takich efektów.

Karolina | Business Analyst

Wszechstronny rozwój

Jako analityk biznesowy w Onwelo biorę udział we wszystkich etapach procesu analitycznego – od poznania potrzeb klienta, przez opracowanie koncepcji rozwiązania, monitorowanie procesu produkcji, po testy i wdrożenie. W swojej pracy najbardziej doceniam to, że z każdym projektem odkrywam zupełnie nowy świat IT, podejmuję nowe wyzwania i podnoszę w ten sposób swoje kompetencje.

Łukasz | Java Team Leader

Liczą się ludzie

To, co najbardziej doceniam w Onwelo to świetna atmosfera pracy i indywidualne podejście do pracownika. To ludzie są tutaj najważniejsi. Nikt nie czuje się anonimowo. Udział w ciekawych i wymagających projektach oraz poczucie skuteczności działania pozwalają nam wspólnie w zespole osiągać efekty pracy, z których jesteśmy dumni.

Maciek | Junior Big Data Developer

Swoboda działania

Dzięki szczegółowej wiedzy o całym projekcie oraz przepływowi informacji wewnątrz firmy widzę sens moich zadań. W Onwelo spotykam się z otwartością na opinie oraz inicjatywy, która pozwala mi na realny wpływ zarówno na efekty naszej pracy, jak i własną ścieżkę rozwoju. Zaufanie, które otrzymałem oraz kultura organizacyjna zespołu dają mi poczucie bycia częścią Onwelo.

Brzmi ciekawie?