Dołącz do nas!
kompas wartości Onwelo

Co jest dla nas ważne?

Ważni są dla nas ludzie tworzący Onwelo. Ich zmotywowanie i zadowolenie. To dzięki tej wartości nasza firma tak dynamicznie się rozwija. W jaki sposób dbamy o pracowników? Dajemy im to, co pozwala na zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia – możliwość realizowania ciekawych projektów dla firm o ugruntowanej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku oraz dostęp do najnowszych technologii, dbając jednocześnie o zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym.
historia Onwelo

Nasza historia

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm IT na polskim rynku. Założona w lipcu 2015 roku spółka – w krótkim czasie zrealizowała ponad 300 projektów, rozszerzyła swój zespół do ponad 550 osób i otworzyła biura w 6 miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii. Za tym sukcesem stoją kompetentni i doświadczeni eksperci IT, którzy swoim zaangażowaniem przyczyniają się do biznesowego wzrostu międzynarodowych klientów oraz rozwoju światowej technologii.

Dlaczego Onwelo?

wsparcie mentorskie

Wsparcie mentorskie

Możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów
nowoczesne narzędzia pracy

Nowoczesne narzędzia pracy

Nowe komputery, zaawansowane systemy i inne narzędzia, dzięki którym praca jest bardziej przyjemna, a Ty będziesz mógł się rozwijać
projekty zagraniczne

Projekty zagraniczne

Pracuj z nami w Europie, Ameryce i na Bliskim Wschodzie
zgrany zespół

Zgrany zespół

Lubisz planszówki, kręgle albo spontaniczne wyjścia w większym gronie? Zadbamy o to!
korzyści z dołączenia do Onwelo
elastyczny model zatrudnienia

Elastyczny model zatrudnienia

Dostosujemy model zatrudnienia do Twoich potrzeb; możliwość pracy zdalnej
pakiet benefitów

Pakiety benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie – to u nas standard
nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro

Czeka na Ciebie praca w nowoczesnym, przyjaznym biurze w centrum miasta
przyjazny onboarding

Przyjazny onboarding

Zadbamy o to, żeby Twój start w firmie był spokojny i przyjemny
Maciek | Software Developer

Zgrany i kompetentny zespół

W Onwelo codziennie współpracuję z doświadczonymi developerami i administratorami. Wymieniamy się wiedzą, dzięki czemu bardzo szybko podnosimy poziom swoich kompetencji, które następnie wykorzystujemy w praktyce. Razem budujemy sensowne i sprawne rozwiązania IT, z których nasi klienci są zadowoleni. Tylko współpraca w zgranym i kompetentnym zespole pozwala na uzyskanie takich efektów.

Joanna | Intelligent Automation Project Manager

Różnorodność zadań

W mojej pracy bardzo cenię otaczających mnie pozytywnych ludzi oraz to, że każdy dzień jest inny. Cieszę się, że mam okazję wykorzystywać swoje kompetencje w projektach end-to-end, począwszy od analizy potencjału procesów do automatyzacji po utrzymanie stworzonych przez nasz zespół rozwiązań. Dzięki temu mogę poznać różne aspekty działania organizacji w wielu branżach oraz stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Łukasz | Team Leader

Liczą się ludzie

To, co najbardziej doceniam w Onwelo to świetna atmosfera pracy i indywidualne podejście do pracownika. To ludzie są tutaj najważniejsi. Nikt nie czuje się anonimowo. Udział w ciekawych i wymagających projektach oraz poczucie skuteczności działania pozwalają nam wspólnie w zespole osiągać efekty pracy, z których jesteśmy dumni.

Dowiedz się więcej o naszym procesie rekrutacyjnym
Pobierz
Q&A

Obserwuj nas #onwelo

Brzmi ciekawie?