Dołącz do nas!

Umiejętne połączenie analizy procesów biznesowych z wykorzystaniem technologii RPA umożliwia osiągnięcie znaczącej poprawy efektywności działania. Automatyzacja procesów o dużych wolumenach, opartych na regułach biznesowych, realizowanych w przekroju różnych aplikacji i systemów przynosi firmom ogromne korzyści. Zastąpienie manualnej i powtarzalnej pracy człowieka robotami staje się standardem rynkowym. Zakres naszego wsparcia dopasujemy do Twoich potrzeb. Możesz skorzystać z poszczególnych kompetencji Onwelo lub z usługi end-to-end.

Analiza procesów biznesowych

Przeprowadzimy analizę procesów biznesowych z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi zawierających specjalne kryteria oceny potencjału pod kątem automatyzacji, szczegółowej wiedzy na temat funkcjonalności technologii RPA oraz zrozumienia obszarów biznesowych Twojej firmy. Podpowiemy, co można i co warto robotyzować.

Budowa robotów

Zaprojektujemy i zbudujemy roboty zgodnie z najlepszymi praktykami dotyczącymi konstrukcji i sposobu ich działania. Zadbamy o kompletność dokumentacji w całym procesie wytwórczym robotów. Dopasujemy rozwiązania do specyfiki działania Twojej firmy. Nasi certyfikowani deweloperzy sprawią, że Twoje roboty będą niezawodne i sprawne. 

Utrzymanie robotów

Zaprojektujemy i wdrożymy infrastrukturę dopasowaną do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy będzie to rozwiązanie funkcjonujące w chmurze czy on-premises, zapewnimy wsparcie dotyczące utrzymania platformy oraz sprawnego i ciągłego działania robotów.

Korzyści

optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów działania

zwiększenie tempa

Zwiększenie tempa wykonania zadań

minimalizacja ryzyka wystąpienia błędów

Minimalizacja ryzyka wystąpienia błędów

zwiększenie elastyczności

Zwiększenie elastyczności realizacji procesów

podniesienie efektywności pracy

Podniesienie efektywności pracy zespołu

dopasowanie zakresu automatyzacji do potrzeb

Dopasowanie zakresu automatyzacji do potrzeb

Broszura Intelligent Automation
Pobierz

Piotr Siciak

Intelligent Automation Executive Director

piotr.siciak@onwelo.com

+48 885 969 053

Kontakt
Piotr Siciak Intelligent Automation Executive Director