Dołącz do nas!

Zweryfikujemy i przeanalizujemy dotychczasowe aplikacje i usługi korzystające z rozwiązań osadzonych lub opartych o chmurę pod kątem optymalizacji kosztowej i technicznej. Proces ciągłego doskonalenia jest nieodłącznym elementem rozwoju oraz maksymalnego wykorzystania chmury.

Do kogo kierujemy usługę

Czujesz, że przepłacasz za to, z czego korzystasz lub że jakiś system nie jest tak wydajny, jak obiecano? Chciałbyś to zweryfikować i w jak największym stopniu to zoptymalizować?

Właśnie z tego względu wyszliśmy z tą usługą na rynek. Tak jak optymalizowane są wszelkie obszary pod kątem redukcji kosztów lub zwiększenia wydajności, tak w równym stopniu dotyczy to także obszaru rozwiązań chmurowych. Jest to stosunkowo nowy obszar, który wykorzystany w odpowiedni sposób daje nam duże korzyści finansowe oraz technologiczne.

Częstym przykładem optymalizacji są najprostsze sposoby, takie jak dopasowanie godzin działania usługi do Twoich potrzeb lub zachowanie odpowiedniego balansu wydajności względem obciążenia aplikacji. W innym przypadku może lepszym rozwiązaniem będzie przeniesienie aplikacji czy usług do innej chmury, która będzie bardziej dopasowana do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci rozwiązać te i inne problemy.

Zakres naszego wsparcia

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów oraz rozmów z osobami odpowiedzialnymi za konkretne obszary wykonamy szczegółowy przegląd Twojej obecnej architektury. Następnie przygotujemy dokument opisujący korzyści (zarówno technologiczne, jak i finansowe) możliwych obszarów optymalizacji, czy to dotyczące konkretnych aplikacji, czy całego środowiska chmurowego. W kolejnym kroku dla wspólnie wybranych obszarów opracujemy plan działania oraz przybliżony koszt i czas realizacji.

Realizację planu możesz wykonać we własnym zakresie, wykorzystując własne zasoby. Możesz również skorzystać z pomocy naszych doświadczonych ekspertów. 

Twoje korzyści

Zmniejszenie kosztów operacyjnych

Zwiększenie wydajności aplikacji oraz zapewnienie im odpowiedniej skalowalności

Modernizacja infrastruktury oraz dostosowanie jej do Twoich potrzeb

Zmaksymalizowanie wykorzystania infrastruktury zgodnie z natężeniem ruchu

Wybór usług dopasowanych do Twojej organizacji

Zwiększenie efektywności zespołów oraz organizacji